Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Cooler Master, wiodący twórca, innowator i producent elementów PC, zaprezentował nową stylową obudowę midi-tower serii Silencio, Silencio 652.

Sprzęt charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu, co udało się osiągnąć dzięki rozwiązaniom takich jak solidna stalowa klatka, gumowe nóżki oraz specjalne maty dźwiękochłonne.

Obudowa w standardzie wyposażona jest w dwa wentylatory, pierwszy 180 mm w przedniej części oraz drugi 120 mm zainstalowany na tylnym panelu. W całej obudowie można zamontować aż pięć 180 mm wentylatorów oraz duży radiator 240 mm (ewentualnie dwa 120 mm) z przodu oraz jeden 120mm z tyłu.

Obudowa została wyposażona w trzy zatoki 5.25 cala oraz w dziewięć 3.5 cala opcjonalnie wymiennych na dziesięć 2.5 cala. Obudowa jest w stanie pomieść karty graficzne o maksymalnej długości 423 mm. Silencio 652 został również zaopatrzony w wymienne filtry przeciw kurzowe na górnym, przednim, bocznym i dolnym panelu. Panel I/O posiada dwa porty USB 3.0 oraz czytnik kart pamięci SD. Obudowa ma możliwość demontażu bocznej i przedniej osłony, co zapewni jeszcze lepszą cyrkulację powietrza.

Sugerowana cena detaliczna na rynku europejskim wynosi 419 PLN.

12

34

5

 

Źródło: http://www.frazpc.pl/

Copyright 2013 PCPortal