Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

               

Każdy, kto usłyszy nazwę Lamborghini odrazu myśli o luksusowych, sportowych autach. Od teraz z tą firmą będziecie mieli również inne skojarzenie.

CZYTAJ DALEJ

         

Mimo, że firma Nokia wydała już wiele telefonów typu Lumia, nie postanawia się zatrzymywać i tworzyć coraz to nowsze i lepsze.

CZYTAJ DALEJ

               

Firma Motorola mimo, że już trochę zapomniana na rynku postanowiła wyjść z ciekawą ofertą dla stałych oraz nowych klientów.
Co to za oferta? Więcej w tym artykule.

 

CZYTAJ DALEJ

 

MantaNewLogo medium

Polska firma Manta wprowadza do sprzedaży własny telefon komórkowy kosztujący zaledwie... 99 zł!

CZYTAJ DALEJ

               

Od dawna mamy do czynienia z tabletami, jednak firma Jolla postanowiła stworzyć kolejny tablet, ale różniący się od znanych nam modeli.

CZYTAJ DALEJ


  

 

W tym artykule zobaczysz skórkę HTC Sense 6! Ciekawy? Zapraszam!

CZYTAJ DALEJ

               

Ostatno pojawił się na naszej stronie artykuł o smartwatchu firmy Asus. Zegarki tego typu są produkowane również przez Samsunga, który postanowił wyjść z jeszcze nowszą inicjatywą.

CZYTAJ DALEJ

new-microsoft-logo-square-large

 

Denerwuje Cię mała ilość funkcji w Wordzie na Twoim iPhone'ie? Może zrobiłbyś coś więcej w Excelu na iPadzie? Sprawdź co Microsoft przygotował specjalnie dla Ciebie!

CZYTAJ DALEJ

               

 

Koreańczycy nie próżnują... po wydaniu Samsunga Galaxy S5 i Galaxy Note 4 szykuje się następna premiera...

CZYTAJ DALEJ

Copyright 2013 PCPortal