Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

               

images3

 

Od jakiegoś czasu na stronie gog.com można zdobyć za darmo cyfrową wersję Wiedźmina 2 Edycję Rozszerzoną. Wystarczy posiadać konto tej stronie(ew zarejestrować się tam) i przez 7 dni wchodzić codziennie i zbierać tzw. stemple. Gdzie one są? Trzeba znaleźć takie o to miejsce na stronie:

               

c0a090f3f315d11b6cabdd57a9a7d26d 

 

Wbrew pozorom bardzo łatwo je znaleźć, gdyż znajduje się na głównej stronie, wystarczy tylko delikatnie zjechać niżej. Aby dostać stempel trzeba kliknąć na wolne miejsce oznaczone cyframi od jednego do siedmiu. Oznacza to, że aby dostać upragnioną kopię Wiedźmina 2 trzeba odwiedzić stronę gog.com przez kolejne 7 dni by zebrać wszystkie 7 stempli. 

 

Co do samej gry, jest to polska produkcja będąca połączeniem gry akcji i RPG. Jest ona sequelem ciepło przyjętego Wiedźmina, powstałego na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego o wiedźminie Geralcie. W grze wcialamy się w postać jednego z ocalałych wiedźminów, Geralta. Główną zaletą produkcji jest głęboka i nieliniowa fabuła, z wieloma zapadającymi w pamięć postaćmi. Wszystko to ubogaca piękna grafika z wieloma zapierającymi dech w piersiach widokami, przeniesionymi wprost z kart powieści. Dorzucając do tego świetny system walki oparty na unikach i kontratakach otrzymujemy polską produkcję znaną na całym świecie.

 

 

Wymagania sprzętowe:

Rekomendowane: Core 2 Quad 2.2 GHz, 3 GB RAM (4 GB RAM dla Vista/7), karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 260 lub lepsza), 16 GB HDD, Windows XP/Vista/7

Copyright 2013 PCPortal