Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

images

 

W dniach 14 – 16.11. 2014 we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się pierwsza edycja targów gier komputerowych Hall of Games 2014. Impreza skupi najważniejszych producentów i dystrybutorów gier, sprzętu i akcesoriów związanych z szeroko rozumianą branżą gier.
W czasie targów będzie również można zobaczyć przedpremierowe pokazy nowych produkcji, a także zagrać w te, które dopiero co zadebiutowały. Organizatorzy zaplanowali także różnego rodzaju wystąpienia i prelekcje developerów, panele dyskusyjne i warsztaty, nocny maraton trailerów i filmów oraz konkurs cosplayowy. Poza tym rozegrane zostaną turnieje e-sportowe, dla osób z dziećmi przygotowano również strefę, w której będą mogli zostawić swoje dzieciaki.

Cena biletu wynosi 15 zł, a dzieci poniżej 6 lat mają wstęp wolny. Bramy otwarte będą od godziny 10:00 w każdy dzień trwania imprezy.

Copyright 2013 PCPortal