Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

546c7000ad4ad3.65199383 625

 

Firma Manta wprowadziła do sprzedaży telefon dedykowany przede wszystkim osobom, które dość już mają wszystkich tych nowoczesnych smartfonów z dotykową klawiaturą i wolą coś bardziej klasycznego. 

Manta MS2401 Elegance wyposażony został w kolorowy ekran o przekątnej 2,4 cala rozdzielczości 240 na 320 pikseli.

Podobnie jak inne modele telefonów firmy Manta, także i ten model obsługuje dwie karty SIM (Dual SIM). To szczególnie istotne dla wszystkich, którzy korzystają na co dzień z dwóch telefonów - prywatnego i służbowego. Dzięki Dual SIM oba numery może obsługiwać jeden telefon.

Ponadto, urządzenie wyposażone jest w odtwarzacz multimediów pozwalający na odtwarzanie muzyki MP3 oraz plików wideo. Wbudowane radio FM umożliwia z kolei słuchanie ulubionych audycji radiowych, dzięki dołączonym do zestawu słuchawkom. Latarka LED z pewnością przyda się natomiast w nagłych sytuacjach życia codziennego.

Manta MS2401 Elegance posiada moduł Bluetooth, który umożliwia bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami. Może to być np. słuchawka czy głośnik Manta MA407.

Telefon komórkowy Manta MS2401 Elegance dostępny jest w dwóch, eleganckich i ponadczasowych kolorach: białym i czarnym i kosztuje ok. 99 zł.

Co o nim myślicie? Przypadł wam do gustu?

Copyright 2013 PCPortal