Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                

Nowa Nokia Lumia 1030 zbliża się wielkimi krokami. Mimo, że nie ma wiele informacji, a nietóre wyciekły, wiemy jakie specyfikacje będzie miał nowy telefon. Ma być on wyposażony w niesamowity aparat, który ma być najlepszy na rynku.

Aparat smartphona ma mieć aż 50 MP, przy czym jego poprzedniczka Lumia 1020 miała 41 MP. Mimo, że dużej różnicy nie ma warto dodać, że oba aparaty zostały wyprodukowane przez Toshibe. Dodatkowo zamiast ksenonowej lampy ma być ona zastąpiona lampą LED. Urządzenie które zostało ukazane na zdjęciu na pierwszy rzut oka nie różni się od modelu 1020,  jednak w obudowie znajdziemy różnice materialu, z którego została wykonana. Telefon ma mieć ekran AMOLED  o wielkości 1080p, cztero rdzeniowy procesor, 2GB pamięci RAM.

Lumia 1020:

Lumia 1030:

 

Niestety nie ma informacji kiedy pojawi się nowy produkt lecz możemy tylko przypuszczać że będzie to na początku 2015 roku.

Copyright 2013 PCPortal