Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

               

Core

 

Klawiatura ta jest w przystępnej cenie 20-30 zł co jest dużym jej plusem. Spodziewać się można w takiej cenie, że jest ona przeciętna i nie wyróżniająca. Jednak według mnie, jak na jest ona rewelacyjna. 

Pierwsze, co rzuca się w oczy to jej wspaniały wygląd, wyróżniający się wśród klawiatur w tym przedziale cenowym, Ma również 8 wymiennych klawiszy zastępujących zwykłe czarne, pomarańczowymi. Podczas pisania klawisze działają cicho, a 9 klawiszy funkcyjnych jest miłym dodatkiem. Kabel jest wystarczająco długi nawet dla fanów dalekiego siedzenia od komputera, ma aż 2 m i podpinany jest do USB. Posiada specjalne otwory, które umożliwiają odpływ wody, co utrudnia zalanie jej. Dzięki zastosowaniu technologii plug & play, klawiatura od razu po podłączeniu pozwala na używanie jej, dzięki natychmiastowej instalacji sterowników, którą wystarczy tylko potwierdzić.

Cechy techniczne kalwiatury:

Ilość klawiszy:113

Dodatkowe klawisze:9 klawiszy multimedialnych

Komunikacja klawiatury: przewodowa

Interfejs: USB

Długość kabla: 2m

Kolor: czarno-pomarańczowy

 

Copyright 2013 PCPortal