Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

               

Firma Lamborghini znana ze swoich drogi sportowych aut, które są jednymi z najlepszych na świecie postanawia wejść na trochę inne tory i zaskoczyć swoich klientów kojenym nowym bardzo luksusowy smartphonem.

Mowa tu o Tauri 88. Jak można się spodziewać z powodu na logo Lamborghini na telefonie będzie on niezwykłym telefonem. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal oraz skóra. Dostępne będą różne kombinacje kolorów.
Jeśli chodzi o specyfikacje to są one bardzo przystępne. Telefon wyposażony jest w 5-calowy ekran o rozdzielczości 1920x1080, procesor Qualcomm Snapdragon 801 chipset 2.3GHz, 3GB RAM, 64GB pamięci wewnętrzej z możliwością rozszerzenia o kartę microSD. Dwa aparaty o rozdzielczości 20MP z tyłu oraz 8 MP z przodu.

               

Telefon zostanie wydane w ilości 1947 sztuk i będzie edycją limitowaną ponieważ właśnie w 1947 roku urodził się założyciel firmy Tonino Lamborghini. Więc jeśli chcesz być właścicielem tego wyjątkowego telefonu, będziesz mógł go zakupić w 2015 roku za jedyne 6000$.

Copyright 2013 PCPortal