Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

uGet jest bardzo prostym w obsłudze programem, który potrafi konwertować pliki do formatów: MP3, WAV, AVI, MPG, WMF, 3GP, MP4 w jak najlepszej możliwej jakości.

Jak zdobyć uGet:

1. Wejdź w ten link. Powinno wyświetlić się okienko pobierania.
2. Otwieramy plik i instalujemy program.
3. Po instalacji otwieramy uGet.
4. Po pierwszym odpaleniu programu, może wyskoczyć nam informacja od naszego antywirusa, że pobierane update'y nie były zbyt często pobierane, co czyni je potencjalnie niebezpiecznymi. Ignorujemy ten komunikat, gdyż ten program nie zawiera wirusów.
5. Pobieranie i instalacja uGet została ukończona. Od tej chwili możesz bez limitów pobierać muzykę i filmy z następujących stron:

youtube.com, metacafe.com, dailymotion.com, vimeo.com, myspace.com, break.com, veoh.com, video.google.com, vbox7.com, clip4e.com, videoclip.bg, gleda.me, video.data.bg, mnogozle.com, hdbox.bg, btv.bg, video.dir.bg, play.novatv.bg, gospodari.com, dnes.bg, sportal.bg, cinefish.bg, bnt.bg, tv7.bg, vbox.bg, izdanka.com, porntube.com, porn.com, xhamster.com, pornhub.com, xvideos.com, redtube.com, beeg.com.

Aby pobrać plik należy wejść na jedną z powyższych stron wejść, skopiować adres URL muzyki/filmu, którego chcemy pobrać i wkleić go w miejsce przedstawione poniżej:

Tuż po wklejeniu zobaczymy kolejne okienko, w którym wybieramy jakość i format naszego pliku. Program działa na zasadzie pobrania materiału video, a następnie na jego podstawie konwertuje na wybrany przez nas format. Gdy wszystkie ustawienia są według nas poprawne, klikamy "Save".

Po udanym pobraniu pliku możemy się cieszyć jego posiadaniem. Mam nadzięję, że poradnik się przydał!

 

Copyright 2013 PCPortal