Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Firma Leia Display oficjalnie wprowadziła do sprzedaży "Leia Display System". Mowa tutaj o holograficznych ekranach wyprodukowanych według autorskiej koncepcji i technologii firmy. Czyżby technologie z filmów science fiction stawały się rzeczywistością? Na to wygląda. Leia Display System to unikalna technologia. Umożliwia przejście przez obraz, dotknięcie go, a nawet wchodzenie z nim w interakcje. Jak to działa? Strumienie prawie niewidocznej pary tworzą nośnik dla obrazu, a ich laminaria, czyli prosta struktura, umożliwia wyświetlanie obrazu w wysokiej jakości.

Na razie zaprezentowano dwa modele systemu:

  • S-95

S-95

Ma rozmiar 95 cm x 70 cm. Wdmuchując parę od dołu jest świetnym rozwiązaniem do pokazywania różnych rzeczy. Jest w pełni interaktywny. Najlepiej nadaje się na premiery, targi, promocje bądź jako panel kontrolny.

 

  • X-300

X-300

Ma rozmiar 300 cm x 250 cm. Jest podwieszany u góry i wydmuchuje parę w dół. Ma służyć jako holograficzne nagranie witające gości lub znaleźć zastosowanie w scenografii.

 

Jak myślicie? Czy to wyczekiwana od dawna technologia przyszłości?

Zostawiam was z krótkim filmikiem promującym urządzenie, oceńcie sami.

 

 

Copyright 2013 PCPortal