Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

Skróka tego HTC Sense posiada jeden z najbardziej przejrzystych interfejsów, smartfonów z systemem Android. Na koncie Twitter firmy MaximusHD Rom w poście, pojawiły się 3 grafiki mające być rzekomo screenshotami HTC Sense 6.0 uruchomionym na smartfonie HTC One 8.0. Pokazują one odcień panelu szybkich ustawień, kolor okna z powiadomieniami i wielozadaniowy ekran.

  

 

 Okno z powiadomieniami i panel szybkich ustawień trzymają się wzoru typowego dla modeli HTC Sense, a wyrazisty, zielony tekst wyróżnia się się z ciemnoszarego tła. Styl wielozadaniowej karty pochodzi prosto z Lolipop, która jest mile widziana dla każdego, kto przechodzi do smatfonów HTC, z innych urządzeń z systemem Android.

Dlaczego ma to znaczenie? HTC gwarantuje dostarczenie nowych aktualizacji od Androida w ciągu 90 dni od ich wydania i wyraźnie ciężko pracują, by wyrobić się w narzuconym terminie. Sense stał się synonimem telefonów HTC, więc firma będzie próbowała utrzymać równowagę pomiędzy charakterystycznym wyglądem swoich smartfonów i wyraźnymi cechami Lolipop. To dobra wiadomość dla tych, którzy lubią Sense, ale "Androidowi puryści" będą chcieli trzymać się Nexusa lub urządzeń Motorola.

Copyright 2013 PCPortal