Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Jak już wspominałem smartwatche stały się ostatnimi czasy bardzo modne przez co coraz więcej producentów postanawia je produkować. Samsung mimo, że zajmuje się produkcją smartwatchy od dłuższego czasu postanowił trochę unowocześnić ten gadżet.

Nowy zegarek o nazwie Samsung Galaxy Gear S ukazał się niedawno. Jeśli chodzi o sam wygląd, nie jest on już tak stylowy jak zegarek Asusa. Ekran został bradzo powiększony i ma wymiary 480 x 360 pikseli, a cały gadżet wygląda jak smartphone z doczepionym paskiem, który w przeciwieństwie do Asusa nie jest skórzany lecz gumowy co może zniechęcić konsumentów, którzy często ubierają się eleganco. Są dwie wersje zegarka przeznaczone dla obu płci.

Męska:

Damska:

Mowiąc o specyfikacjach i możliwościach zegarka warto dodać na samym początku, że jest on wodoodporny, wyposażony w głośnik oraz mikrofon co umożliwia nam wykonywanie rozmów telefonicznych. Możliwe jest też wysyłanie SMSów czy przeglądanie stron internetowych. Zegarek zawiera również moduł Buletooth i Wi-Fi, 4 Gb wbudowanej pamięci, 512 Mb pamięci RAM i procesor dual-core. Ma on oczywiście wiele ciekawych funkcji np.: kompas, barometr, żyroskop i wiele innych dodatków. Waga gadżetu to jedyne 66 gram.

Cały zegarek kosztuje około 350$ i jest dostępny na wielu stronach internetowych.

Copyright 2013 PCPortal