Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

msoffice

 

Firma Microsoft udostępnia zaktualizowane wersje Worda, Excela i PowerPointa dla iPad'ów i iPhone'ów, które oferują więcej podstawowych funkcji dostępnych za darmo.

Nowy Office będzie dostępny od 6 listopada w Apple App Store. Word na iPhone'a oraz Excel i PowerPoint na obydwu urządzeniach Apple będą dostępne oddzielnie.

Do tej pory, bez subskrypcji Office'u 365 można przeglądać dokumenty, kopiować i wklejać tekst i obrazki między dokumentami, udostępniać poprzez załączniki oraz wykonywać prezentacje za pomocą PowerPointa.

By tworzyć nowe dokumenty, edytować, formatować je, zapisać do OneDrive'a lub SharePointa, trzeba było zapłacić za subskrypcje Office'a 365.

Po wielu prośbach użytkowników, Microsoft uległ i umożliwił posiadanie większej ilości funkcji za darmo. Posiadacze tych aplikacji od dziś mają dostęp do znacznie większej ilości zaawansowanych akcji bez płacenia na subskrypcje!

Copyright 2013 PCPortal