Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

blu life pure

W zeszłym tygodniu producent smartfonów Blu odsłonił parę nowych smartfonów zasilanych androidem, które zaproponowały skromne cechy dla ludzi potrzebujących nowego urządzenia o ograniczonych dochodach bez umowy. Smartfony są nazywane Studiem 5.0 II i Advance 4.0. Spółka odsłoniła inne nowe urządzenie o nazwane Blu Life Pure.

Smartfon wygląda trochę podobnie jak iPhone 5 z cienkim profilem i zaokrąglonymi narożnikami. Ekran Life Pure jest jedną z najlepszych cech tego urządzenia. Ma 5-cali i wsparcie full-HD 1080 p. Również ma wysoką gęstość piksela przy 441 p.

Smartfon ma grubość 7.7 mm i aparat 13 MP. To jest najlepszy aparat, którą Blu kiedykolwiek zaoferował na jednym ze swoich urządzeń. Aparat ma 5-elementowy obiektyw. Life Pure ma również kamerkę do wideorozmów, która ma 5 MP.

biały blu life

Blu Life Pure ma czterordzeniowy procesor 1.5 GHz. Posiada różwnież modem 4G. MA 32 GB pamięci i 2G pamięci RAM. System operacyjny to Android 4.2 Jelly Bean. Działa też na 2G i 3G. Jego cena wynosi 399 dolarów (około 1250 zł).

czarny life pure

 

Copyright 2013 PCPortal