Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Grand Theft Auto: San Andreas jest już na Androida, gra działa bez zarzutów!

Grand Theft Auto: San Andreas

Długo czekaliśmy na GTA SA na Androida. Gra dostępna jest do pobrania z Google Play.

Prawie 10 lat od wydania gry na konsolę PS2, gra została wydana na urządzenia mobilne. Użytkownicy telefonów z systemem iOS mogą cieszyć się grą już od tygodnia. Rockstar Games GTA: SA sprzedaje za 6,99$ (25,99zł), mimo ceny i tak wiele osób zakupi ten świetny tytuł na telefony z Andoidem ;)

fds

Wprowadzono wiele poprawej względem znanej nam wersji na komputery osobiste.
# Poprawiona grafika w wysokiej rozdzielczości dopracowana specjalnie z myślą o urządzeniach przenośnych – dynamiczne oświetlenie, większa paleta barw i ulepszone modele postaci.
# Usługa zapisywania stanu gry w chmurze dla wszystkich członków serwisu Rockstar Social Club umożliwiająca grę na wielu urządzeniach mobilnych.
# Sterowanie dwoma gałkami analogowymi, które zapewnia pełną kontrolę nad kamerą i ruchem postaci.
# Trzy różne szablony sterowania, możliwość własnego dobrania przycisków oraz menu kontekstowe, które wyświetla przyciski tylko wtedy, gdy są potrzebne.
# Obsługa bezprzewodowych kontrolerów MoGa oraz wybranych padów Bluetooth i USB.
# Zintegrowane efekty dotykowe Immersion.
# Dowolnie modyfikowalne ustawienia graficzne.Niestety, gra wymaga sporo miejsca, na 2.4GB, oraz Androida w wersji 3.0 lub nowszej.

Aktualnie (20.12.2013r) gra ma 3,2-gwiazdki na ponad 2600 opinii, możecie się zdziwić dlaczego taka słaba ocena, a jest tak dlatego że wczoraj i większość dzisiejszego dnia gra wogłóle nie działała.
O wczorajszych kłopotach z grą możecie przeczytać w tym artykule - http://pcportal.com.pl/index.php/mobline/128-gta-sa-na-androida , lecz na szczęście gra działa od wersji 1.03 bez zarzutów ;)

Napiszcie jak wrażenia z gry ;)

Grę można pobrać tutaj:
Google Play (Android) - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rockstargames.gtasa
iTunes (iOS) - https://itunes.apple.com/us/app/grand-theft-auto-san-andreas/id763692274

Copyright 2013 PCPortal