Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Oto wiadomość, która może zadowolić lub też przyprawić o ból głowy graczy internetowej gry MOBA League of Legends. Mianowicie sezon rankedowy z numerkiem 3 kończy się w nocy z 11 na 12 listopada. Obeznani w temacie wiedzą, że za rankedowe osiągnięcia otrzymuje się nagrody, a więc niektórzy bardzo mocno pracowali w ostatnich miesiącach nad pozycją rankingową. Ale to do czego próbuję dojść przez ten zastęp słów to zmiany które czekają graczy tej niesamowicie rozwijającej się produkcji. A oto skrócona lista zmian:

- Dodanie jednoego "obozu" w jungli co ma pozwolić na lepsze możliwości zdobywania doświadczenia i złota dla "leśnika" (o boże polskie nazewnictwo jest takie okropne)

- Zmiana działanie "wsparcia" czyli "supportów", kiedyś były one odpowiedzialne za wizję na mapie (totemy rozświetlacjące nie odkryte, kluczowe miejsca na mapie) teraz ma nastąpić zmiana aby to cała drużyna była za to odpowiedzialna, także lepiej zostanie rozdysponowane doświadczenie dla partnera na linii dzięki czemu nie będzie on "usless".

- Zmiany w runach i specjalizacjach

Wiem, że "maniacy" tej gry znają na pamięc te zmiany, oraz pewnie wiedzą lepiej ode mnie lecz ten artykuł ma zachęcić do rozpoczęcia swojej przygody z tą grą nowych. Serdecznie zapraszam do oficjalnej strony league of legends po więcej wiadomości.

Copyright 2013 PCPortal