Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

 

 

overwatch-820x420

 

Szczegóły dotyczące nowej gry od Blizzard Entertainment ujrzały światło dzienne, a jest nią Overwatch! Na Bizzcon 2014 pojawiły się 2 filmiki dotyczące gry: trailer i gameplay. Produkcja Blizzarda wymaga połączenia z internetem (tylko rozgrywki online), co automatycznie czyni ja multiplayerem. Będziemy mogli skorzystać z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Blizzard opisuje tę grę jako "zespołową strzelankę FPS w obiektywnych zorientowanych potyczkach.". Trzeba przyznać, że brzmi to intrygująco!

 

 

W stosunku do planowane daty oficjalnego wydania gry, filmiki zostały wydane naprawdę szybko. Wersja Beta pojawi się w roku 2015, natomiast na ostateczne wydanie musimu poczekać kilka lat.

 

 

Gra ma być zbalansowana – mają liczyć się umiejętności, a nie sprzęt. To z pewnością dobra informacja dla doświadczonych graczy.

By móc się zarejestrować, należy wejść na stronę playoverwatch.com i założyć konto jeszcze przed wydaniem Bety.

Copyright 2013 PCPortal