Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Combat Necessity Item Sales! (20.11.2013 - 26.11.2013)

Nexon postanowił przecenić Black HiSec Key o 20%, dać możliwość kupienia Cyclops Bandanę i Recon Vesta na stałe oraz wprowadzić 3 skrzynki: Raven Package, Viper Mackage i Mei Package. Te skrzynki zawierając permanentnego speca, broń Epic należącą do niego na okres tygodnia oraz 3 Super Weapon Renewal Kity. Oto ceny tych przedmiotów:


Soldier’s Fortune (20.11.2013 - 26.11.2013)

Soldier's Fortune jest swego rodzaju połączeniem ruletki i jednorękiego bandyty. Mamy 3 okienka z możliwymi nagrodami. W pierwszej kolumnie możemy wylosować głównie bronie Primary typu NX Standard, w drugiej m .in. Gear, Mercenary, Mutageny, a z trzeciej broń białą, granaty i pistolety. Po "zakręceniu" wirtualną maszyną w każdym okienku pojawi się wylosowana rzecz, która trafia do Inboxa naszej postaci. By zakręcić maszyną musimy kupić tzw. Spiny za NX (waluta płatna, w przeliczeniu 1000 NX ~ 4 zł). Warunkiem uczestniczenia w zabawie jest posiadanie konta w grze, ponadto wygranych bronie nie można wysyłać na inne konto. Najlepsze nagrody, które można zdobyć z Soldier's Fortune:

Wyniki eventu II serii "Spiders vs. Scorpions" i nowy spec

II seria eventu "Spiders vs. Scorpions" dobiegła końca. Zwycięzcami zostali... Spidery! Gratulacje dla tej drużyny, dlatego, że jest to ich pierwsze zwycięstwo od ponad 1,5 roku. Jeszcze dzień przed ogłoszeniem wyników, przegrywali, dlatego należą im się brawa! Za tydzień rozstrzygnie się trzecia, ostatnia seria tego eventu. Nagrody z drugiej serii, które otrzymały obie drużyny:

Ostatnią informacją jest wprowadzenie nowego Speca - Codename Lynx. Posiada on największego speeda (+9%) wśród Specjalistów (nie licząc starych, których nie się już zdobyć) oraz najgorszą obronę (-15%) wśród wszystkich Vestów, Merców, Speców i Assassinów. Dodatkowo posiada 30% Sprint Staminy. Jego cena wynosi 3900 NX na 7 dni oraz 7900 NX na 30 dni. Oto wygląd tej nowej postaci:


Źródło: http://en.combatarms.nexoneu.com

Copyright 2013 PCPortal