Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                

Firma Samsung podglądając sukces Oculusa, postanowił iść za ich tropem i wydać gadżet który "przenosi" nas w świat wirtualny. Do końca nie wiadomo jeszcze o całej specyfikacji tych słuchawek, wszyscy chętni na zakup tego gadżetu będą musieli jeszcze poczekać.

Korporacja Samsung planuje wydać swój produkt za miesiąc, lecz są to tylko przypuszczenia. Zestaw słuchawkowy zawiera w sobie dwa krany, które "przenoszą" nas do świata gier oraz pozwalają wirtualnie zwiedzać różne zakątki świata. Firma planuje wydać kilka gier, które będą współpracowały z zestawem. Gadżet będzie bardzo dobrze kooperował z Samsungiem Galaxy Note 4.

Posiadaczom smartphona od Samsunga pozostaje tylko czekać aż dany produkt pojawi się na rynku i korzystać z udogodnień technologicznych które aktualnie posiadają.

 

Copyright © 2013-2015 by Tomasz Żurek