Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czy "wpakowanie" komputera w lusterko wsteczne jest możliwe?

Oczywiście że możliwe. SmartNav 5 – jest to  pięciocalowy ekran na środku jego lusterka wstecznego. Projekcja jest przezroczysta, co pozwala kierowcy skupić się na odbiciu lustrzanym lub na tym co wyświetla ekran, w zależności od chęci kierowcy. Urządzenie posiada automatyczny tryb dnia i nocy (zmienia jasności, tak aby nie zakłócać standardowego działania lusterek).

Lusterko wsteczne SmartNav 5 zawiera mały komputer z systemem Windows CE, oferującym szereg przydatnych aplikacji. Jedną z nich jest możliwość korzystania z map  iGO oraz istnieje kamery, który pracuje jako rejestrator przeróżnych incydentów na drodze,  podobnej do obecnych nagrywarek zderzeniowych znajdujących się na desce rozdzielczej. Do SmartNav 5 można się podłączyć za pomocą Bluetooth, lusterko może wyświetlać informacje z tablicy rozdzielczej, a także z radia. SmartNav5 zawiera nie tylko serię przycisków wzdłuż dolnej ramki, ale także zawiera ekran dotykowy 

 

Przydatne urządzenie? Czy może kolejny niepotrzebny gadżet, który będzie odciągał uwagę kierowców od drogi? 

 

Copyright © 2013-2015 by Tomasz Żurek