Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czy "wpakowanie" komputera w lusterko wsteczne jest możliwe?

Oczywiście że możliwe. SmartNav 5 – jest to  pięciocalowy ekran na środku jego lusterka wstecznego. Projekcja jest przezroczysta, co pozwala kierowcy skupić się na odbiciu lustrzanym lub na tym co wyświetla ekran, w zależności od chęci kierowcy. Urządzenie posiada automatyczny tryb dnia i nocy (zmienia jasności, tak aby nie zakłócać standardowego działania lusterek).

Lusterko wsteczne SmartNav 5 zawiera mały komputer z systemem Windows CE, oferującym szereg przydatnych aplikacji. Jedną z nich jest możliwość korzystania z map  iGO oraz istnieje kamery, który pracuje jako rejestrator przeróżnych incydentów na drodze,  podobnej do obecnych nagrywarek zderzeniowych znajdujących się na desce rozdzielczej. Do SmartNav 5 można się podłączyć za pomocą Bluetooth, lusterko może wyświetlać informacje z tablicy rozdzielczej, a także z radia. SmartNav5 zawiera nie tylko serię przycisków wzdłuż dolnej ramki, ale także zawiera ekran dotykowy 

 

Przydatne urządzenie? Czy może kolejny niepotrzebny gadżet, który będzie odciągał uwagę kierowców od drogi? 

 

Copyright 2013 PCPortal