Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

                                                              

 

Wczoraj, dnia 3.11.2014 w ramach ESEC, odbył się mecz Polska vs Serbia. Rozgrywka toczyła się w grze Counter Strike Global Offensive, w której to Polacy są jednymi z najlepszych graczy na świecie. Mecz Polska – Serbia nie przebiegał dla naszych rodaków cały czas pomyślnie. Było to spowodowane początkowymi błędami gry, przez co jeden z zawodników Polski nie mógł dołączyć do rozgrywki. Warto też dodać, że w składzie Polski nie zobaczyliśmy naszych najlepszych zawodników czyli: Snaxa, byalego, Taza, Neo czy też Paszy.

Składy prezentowały się następująco:

Polska - michu, minise, innocent, soon, szpero

Serbia - k1Ng0r, YNk, emi, LEGIJA, axeler4

Po naprawieniu usterki w pierwszej mapie meczu nasi rodacy nie mieli najmniejszych problemów i wygrali mapę Mirage 16:4. Mogło być to spowodowane grą zawodnika rezerwowego z Serbii, który zmienił Legije czyli najlepszego gracza drużyny serbskiej. Druga mapa, czyli Cache mogła być mapą rozstrzygającą całe spotkanie jednak do gry powrócił Legija, co było dla Polaków dużym wyzwaniem. Rozgrywka była zacięta jednak lepsza okazała się drużyna przeciwna wygrywając mapę 16:14. Trzecią i rozstrzygającą mapą był De_Dust 2. Pomimo dobrej gry Legiji Polacy poradzili sobie z przeciwnikami bardzo dobrze, szybko kończąc mecz i wygrywając 16:3.

Aktualnie Polska w turnieju radzi sobie znakomicie. Bezproblemowo wyszła z grupy i wygrała pierwszy mecz poza nią.

Życzymy dalszych sukcesów!

Copyright 2013 PCPortal