Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 moto g box-820x420

Verizon potwierdził rozpoczęcie przedpłaty za Moto G. Przedpłata wynosi $99.99 (305 zł). Umieszczenie średniej klasy smartfona z systemem Android ukaże się w sprzedaży od 9 stycznia. Smartfon - który oferuje 4,5-calowy wyświetlacz i aparat 5 megapikseli - pojawi się w sklepach Verizon Wireless "w najbliższych tygodniach". Operator mówi, że dostępność w sklepie w wersji pre-paid (przedpłaty) oczekuje się lada dzień w tej samej cenie.

Verizon Moto G będzie dostarczany z systemem Android 4.3 Loaded, choć operator mówi, że 4.4 KitKat będzię aktulizacją planowaną w "najbliższej przyszłości". Może przynieść to rozczarowanie.

Niemniej jednak, jest to przekonująca kwota za telefon, zwłaszcza z pamięcią 50 GB na Dysku Google na dwa lata od momentu aktywacji. W Moto G może brakować niektórych zaawansowanych funkcji, takich jak NFC, ale połączenie solidnej jakości wykonania i wydajności był na tyle dobry aby zaimponować nam.

moto g back

 

Jest potencjalna przykra niespodzianka jeśli masz nadzieję kupić tanie opłacone Moto G, a następnie zmienić to na twoje istniejące postpaid konto. Jednakże warunki sprzedaży Verizon znaczą, że telefon może być aktywowany na jego koncie prepaid przynajmniej przez pierwszych sześć miesięcy przed jego przeniesieniem się do innego konta, ponieważ przewoźnik chce mieć zysk z ogromnych dotacji.

Jest duży kompromis, Motorola ogłosiła również zmiany cen na odblokowanym Moto X, większy brat MOTO G, w dniu Nowego Roku.

 

Copyright 2013 PCPortal