Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

streamerz-820x420

Typowy zestaw słuchawkowy oferuje inne wnętrze niż głośniki i może być użyty do pracy ze smartphonem jako słuchawki z mikrofonem. Firma o nazwie Streamz Media zaprezentowała nowy zestaw słuchawek, które ma dużo więcej funkcji niż jesteśmy przyzwyczajeni. Słuchawki posiadają zintegrowany procesor, Android, WiFi, Bluetooth i wolną pamięć.

Pozwala to na odtwarzanie muzyki z kilku źródeł, w tym z wbudowanej pamięci oraz streamowania z internetowego radia, telefonu czy też telewizora. Nie dość więc, że sprzęt zastępować może kilka par słuchawek, to jeszcze oszczędzamy baterię naszych urządzeń mobilnych, ponieważ nie musimy ich bezpośrednio podłączać.

Firma twierdzi, że słuchawki Streamz pozwalają włączyć odtwarzacz muzyki wewnątrz i używać jakości CD 48 kHz/16-bit DAC. Słuchawki mają również 3W sterowniki drgań i 160mW dynamiczny wzmacniacz. Zintegrowany wzmacniacz i DAC pozwalają słuchawką odtwarzać dźwięk w jakości CD.

Korzystanie z drgań pozwala użytkownikowi usłyszeć i czuć się z ulubioną muzyką. Głośniki drgań pozwalają również dopasować słuchawki z mniejszą presją i nadal zapewniają wysoką jakość dźwięku. To sprawia, że ​​słuchawki Streamzbardziej wygodne do noszenia przez dłuższy czas. Słuchawki posiadają także 2 dynamiczne głośniki, które mierzą 50mm. Wewnętrzny schowek ma 4GB, który może być rozszerzony do 36GB za pomocą kart pamięci. Słuchawki Streamz wejdą do sprzedaży w marcu 2014 za 549 dolarów (ok. 1700zł).

 

Copyright 2013 PCPortal