Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 Zdarzyło Wam się kiedykolwiek wybrudzić jakimś napojem, czy deserem na ważnym zebraniu, imprezie? W takich sytuacjach prawdopodobnie jedynym wyjściem prócz zakopania się pod ziemią jest wyjście z przyjęcia, nawet jeśli bardzo tego byśmy nie chcieli. Na szczęście dzięki projektantowi Silica, Aamirowi Patelowi będziemy mogli zapomnieć o tych przykrych przypadkach.

Silic jest projektem t-shirta, który dzięki swojej budowie, w którą wchodzą miliardy cząsteczek krzemu oraz specjalna technologia pozwalająca na stworzenie mikroskopijnej warstwy powietrza między ubraniem i wylewanym na niego płynem, odpycha wszystkie wylane na niego napoje.

Silic

Taka koszulka z pewnością niejednemu z nas by się przydała, a już na pewno dzieciom, które są jeszcze młode i roztargnione, przez co często się brudzą. Nawet jeśli w jakiś sposób ubrudzilibyśmy owy t-shirt jakimś gównem, to można go wyprać, a jego superwłaściwości nie stracą swoich wartości nawet do 8 prań.

Twórca Silica, Aamir Patel, umieścił swoje dzieło na Kickstarterze, gdzie chciał zdobyć pewną sumę, a konkretniej 20 tysięcy dolarów na udoskonalanie jego koszulki. Jak możemy zobaczyć, projekt uzbierał już blisko 100tys. dolarów, a do końca zostało jeszcze ponad 30dni. Jeśli macie na niego wielką ochotę, to wystarczy, że wpłacicie 48 dolarów, a samoczyszczący się t-shirt trafi do Was już w maju 2014 roku.

A tutaj filmik prezentujący możliwości Silica KLIK.

Copyright 2013 PCPortal