Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

s36087384

W dzisiejszym świecie prawie nic nie może nas już zdziwić, np w przypadku złotego iPhone. Klienci biznesowi biżuterią uporczywie próbują narzucić różne gadżety w podobnej wydajności. W jednym z detalicznych CETMO Harrods w sprzedaży w Wielkiej Brytanii pojawiła się wersja konsoli XBOX One, które jest wykonane z 24 - karatowego złota.

Należy zauważyć, że złoty Xbox One wygląda bardzo ładnie. Za przywilej posiadania konsoli w tym ekskluzywnym wydaniu będzie trzeba zapłacić 6000 funtów (około 30tys złotych). W chwili obecnej nie wiadomo, czy jest to jeden z niewielu wydań tej konsoli. To jest pytanie czy będzie więcej tych konsol? Nie wiadomo. Dowiemy się na pewnie wkrótce.

Cena detaliczna konsoli firmy Microsoft w "zwykłej" wersji, jak pamiętamy, to 499 funtów (2200zł), co jest o wiele bardziej do przyjęcia dla przeciętnego gracza. Dopuszczenie do sprzedaży w 8 kolejnych krajach zostało odłożone na 2014 r. ze względu na charakter usług lokalizacyjnych stosowanych w konsoli.

Copyright 2013 PCPortal