Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Według informacji ZDNet, Microsoft szykuje dla nas już Windows 8.2 o nazwie kodowej "Threshold", tylko czym się będzie różnił od Windows 8.1? Do Windows powróci pasek „Menu Start” który jest uwielbiany przez wiele osób, lecz nie będzie on już wyglądać tak jak w Windows 7.

Tutaj zdjęcie:

Inną nową cechą, która ma zawitać nas w ostatecznej wersji zaktualizowanego systemu, ma być możliwość "nowoczesnych" aplikacji kafelkowych z Windows Store w klasycznych okienkach ze zwykłego pulpitu.

Jak wiemy od wersji Windows 8.1 można ustawić Pulpit klasyczny w Autostarcie, widać że firma chce przyciągnąć większą ilość klientów na nowy produkt poprzez przywracanie starych funkcji systemu, lecz czy sęk w tym żeby się cofać? Czy ten nowy interfejs Modern UI i nasz Windows 8 jest oby napewno trudnym systemem?

Copyright 2013 PCPortal