Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

ios-7

Od premiery systemu iOS 7 minęły zaledwie 3 miesiące, a jest już on zainstalowany na 74% urządzeń. Z każdą kolejną wersją iOS'a użytkownicy decydują się na aktualizację coraz szybciej. System po premierze wzbudził wiele kontrowersji, gdyż jego szata graficzna była całkowicie różna od tej, która była w poprzednich systemach niezmienna. Nowy system przypadł jednak użytkownikom do gustu, co widać na diagramie poniżej:

ios-7

Można z niego wyczytać że 74% osób ma już najnowszy system na swoim urządzeniu, a 24% ludzi ma nadal wersję starszą czyli iOS6. Systemy starsze niż iOS 6 posiada 4% osób. Moim zdaniem większość z nich została przy starszym systemie ze względu na jailbreaka. JB na ios7 zbliża się coraz większymi krokami. Jest już on możliwy na urządzeniach iPhone 4 oraz iPod 4 i starszych, ale tylko w wersji tethered - czyli takiej w której po restarcie systemu, aby działanie urządzenia było możliwe potrzebny jest komputer. 

 

Copyright 2013 PCPortal